20220610 105740

На минулому тижні члени виконкому збиралися двічі протягом п’яти днів з метою оперативного вирішення  питань забезпечення правопорядку та безпеки населення на території Татарбунарської міської територіальної громади в умовах воєнного стану; отримання та виділення гуманітарної допомоги; надання фінансової підтримки окремим установам та закладам у здійсненні необхідних ремонтних робіт.

В ході засідань були обговорені питання облаштування споруд цивільного захисту, таких як протирадіаційні укриття, прості укриття та споруди подвійного призначення. Коментуючи актуальність цих завдань, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко відмітив, що на території Татарбунарської громади здебільшого переважають прості укриття та укриття подвійного призначення, якими є підвальні приміщення установ, підприємств, організацій та житлових будинків. На сьогоднішній день існує необхідність приведення їх до належного стану згідно вимог цивільного захисту населення. Міський голова підкреслив важливість проведення заходів із  перевірки та встановлення необхідного обладнання (електричне світло, лавки, аптечки, резервуари для води та інш.), а також інженерно-технічних засобів та інших систем життєзабезпечення. За результатами обговорення були прийняті рішення про виділення із місцевого бюджету коштів на придбання матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення необхідних робіт в укриттях та сховищах.

В рамках дії двох місцевих спеціалізованих програм (Програма фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Татарбунарська багатопрофільна лікарня» на 2022 рік та Програма «Поліцейський офіцер Татарбунарської міської територіальної громади на 2024 роки») рішенням виконкому виділено кошти у розмірі 500,0 тисяч на проведення ремонту опалювальної системи інфекційного відділення та 40,0 тисяч – на придбання будівельних матеріалів та інвентарю для здійснення ремонтних робіт. Кошти із місцевого бюджету були виділені також на придбання, встановлення та ремонт систем відеоспостереження.

На підставі звернень Білгород-Дністровської районної військової адміністрації та приватного підприємства ТОВ «Белста», члени виконкому надали згоду на прийняття до балансу виконавчого комітету Татарбунарської міської ради гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів та жилетів розвантаження, які будуть передані до відділу соціального захисту та охорони здоров`я Татарбунарської міської ради.

Враховуючи актуальність питання отримання, збору та надання гуманітарної допомоги населенню, члени виконкому затвердили Порядок надання гуманітарної допомоги на території Татарбунарської міської територіальної громади  під час дії воєнного стану.

20220610 10575120220610 10575120220610 105751