Шановні мешканці та гості Татарбунарської громади!

Ворожі ракетні удари завдали серйозних пошкоджень енергетичній інфраструктурі країни, в результаті чого в країні виник значний дефіцит її генерації та проблеми з її розподілом та постачанням.

Незважаючи на критичну ситуацію, енергетики роблять все, щоб забезпечити, в першу чергу, критично важливі об’єкти. Лінії, що живлять об’єкти критичної інфраструктури (лікарні, станції водопостачання та ін..), не вимикають, а у випадку аварійних відключень, заживлюються першочергово. Але ці лінії не спроєктовані відокремленими, і на ці лінії можуть бути приєднані й звичайні інфраструктурні об’єкти (підприємства, об’єкти торгівлі, приватні садиби, багатоквартирні будинки тощо). Залишити лише критичні об’єкти і від’єднати від мережі інших споживачів в таких випадках технічно немає можливості.

Також повідомляємо, що у всіх населених пунктах громади продовжують працювати пункти незламності, в яких можна підзарядити свої пристрої, скористатись інтернетом, є вода, можна зігрітись і випити гарячого чаю.

ДТЕК Одеські електромережі, НЕК Укренерго разом з владою роблять все можливе з метою якнайшвидшого усунення наслідків ворожих обстрілів та відновлення енергопостачання в наших домівках.

Звертаюсь до вас з проханням віднестись з розумінням до ситуації, що склалась. Зберігаймо спокій та гуртуймося, допомагаймо та підтримуймо один одного!

#РазомДоПеремоги #ВсеБудеУкраїна

326219216 564328132244072 7760385839417175464 n