20230117 094135

Татарбунарський відділ Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості інформує:

17 січня у Татарбунарському відділі Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар із шукачами роботи за участю головного державного інспектора відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Перебийносюка Руслана.

Руслан Миколайович зазначив, що в умовах сьогодення став суттєвим дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Попит на робочу силу різко зменшився через неможливість працювати у зонах бойових дій, зниження попиту на товари та послуги, проблеми з логістикою тощо. При цьому розповів про важливість забезпечення соціальної захищеності працівників та акцентував увагу на перевагах легальної найманої праці, попри труднощі, які виникають в умовах воєнного стану, та зміни, які відбулися у трудовому закондавстві.

Начальник Татарбунарського відділу Білгород - Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості Мошу Олена наголосила на тому, що саме центр зайнятості є одним з основних посередників на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. Звернувшись до центру зайнятості, де можна на безоплатній основі отримати послуги з пошуку підходящої роботи, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття.

Завершився семінар у форматі запитань – відповідей, де учасники заходу активно обговорили питання, що їх цікавили, зокрема, в частині офіційного працевлаштування та соціальних гарантій в умовах воєнного стану.