326940081 602707998364685 6622026165558884985 n

Шановні мешканці Татарбунарської громади!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України – державним святом, яке несе в собі світлі ідеї єдності, консолідації і громадянського порозуміння в нашій країні. Маючи перед собою дороговказ, стверджений на вічних і незмінних суспільних цінностях, як мир, єдність і злагода, ми продовжимо будівництво розвинутого демократичного суспільства, із забезпеченням всіх прав та свобод для кожного громадянина України.

Висока духовність нашого народу, його великі культурні надбання та міцні побажання бачити свою землю розвинутою і процвітаючою соборно єднають всіх нас навколо необхідності здійснення добрих змін в житті українського суспільства. Тільки разом ми подолаємо всі грізні виклики, які ставить перед нами сучасна епоха, змінимо на краще розвиток нашої країни, відкриємо широку дорогу новим економічним проектам і сміливим високотехнічним рішенням. Ця велика і спільна мета і є справжнім змістом соборності наших душ і сердець.

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради, сердечно бажаю вам любові, добра, миру, радості та добробуту! Щастя і здоров’я кожній родині нашої громади та плідної праці на благо нашої рідної землі!

З повагою
Татарбунарський міський голова
Андрій Глущенко