pictureВідповідно до спільного наказу голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації та командувача ОСУВ «Одеса» з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:

  1. Забороняється до завершення дії воєнного стану в установленому порядку продаж в Одеській області:

1.1. сильнодіючих хімічних і отруйних речовин;

1.2. речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів);

1.3. алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення порядку і оборони України або особам, що i мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

  1. Продаж алкогольних напоїв дозволяється здійснювати в торговельних мережах, закладах громадського харчування тощо, які мають ліцензію на торгівлю алкогольними напоями відповідно до чинного законодавства, у період з 09 годин 00 хвилин до 22 годин 00 хвилин, з урахування вимог пункту 1.3.