Шановні мешканці громади!

Виконавчий комітет Татарбунарської міської територіальної громади просить вас дотримуватись Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Татарбунарської громади

Згідно Правил, затверджених рішенням Татарбунарської міської ради від 17.07.2014 року №869, домовласники приватних будинків, керівники підприємств, установ, організацій, приватних підприємців зобов’язані утримувати в належному стані територію перед подвір’ям, приміщенням, установою, закладом тощо. Забороняється складувати будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, лісоматеріали та інше) на вулиці і виносити сміття, гілки, скло та інше на дорогу, і створювати стихійні звалища.

Виконавчий комітет звертається з проханням до власників будинків, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців неухильно дотримуватись Правил благоустрою та забезпечити усунення порушень в термін до 30.03.2023 року.

Нагадуємо, що за порушення правил благоустрою жителі громади можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності, згідно ст.152 КУ «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів).

Пам’ятайте: Тільки спільними зусиллями можна навести порядок в населених пунктах нашої громади.

Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради