getdocument 1

До уваги мешканців та гостей Татарбунарської громади!

Повідомлення системи RASFF від 10 лютого 2023 року № 2022.7639-fup 4

Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє про отримання системою швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) інформаційного повідомлення 10 лютого 2023 року № 2022.7639-fup 4 стосовно виявлення Salmonella enterica ser.Enteritidis (Присутність у 2 з 5 зразків) у курячих четвертинках, що експортувались з Польщі (виробник: Cedrob S.A., Poland; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТЗОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкеси).

 В разі виявлення даного товару в обігу відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі - Закон) оператори ринку зобов'язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров'я людини, та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково. Salmonella є однією з чотирьох основних причин діарейних хвороб у всьому світі. Більшість випадків захворювання на сальмонельоз протікає у легкій формі, однак іноді сальмонельоз може становити загрозу життю.

Білгород-Дністровське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області