IMG 1265

Пленарне засідання чергової 32-ї сесії, яке пройшло на минулому тижні, розпочалося з розгляду підсумків виконання місцевого бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку Татарбунарської громади за минулий 2022 рік. Узагальнюючий аналіз з основних напрямків діяльності міської ради представили депутатам начальник фінансового відділу міської ради Наталя Павліківська та начальник відділу бухгалтерського обліку, економічного розвитку та фінансової звітності Любов Лютикова. В обох звітах була детально охарактеризована фінансово-бюджетна ситуація в громаді та стан виконання соціально-економічних завдань у всіх основних сферах життєдіяльності на місцевій території.

У зв’язку з економічно-господарською необхідністю, депутати внесли зміни до місцевого бюджету на нинішній рік в частинах доходів, фінансування, розподілу видатків та витрат бюджету на реалізацію місцевих програм в 2023 році. Зміни та доповнення були внесені також до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Татарбунарської міської ради на 2021-2024 роки, затвердженої 9-ю сесією міської ради в квітні 2021 року.

В рамках ефективної співпраці з місцевими правоохоронними органами та, враховуючи лист відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП В Одеській області, депутати затвердили комплексну Програму «Безпечна громада» на 2023-2024 роки, яка спрямована на запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захист життя та здоров`я громадян.

З метою сприяння обороноздатності України та посилення прикордонного контролю, сесією прийнято рішення про затвердження програми сприяння розгортання та відновлення на території Білгород-Дністровського району діяльності загонів Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Рішеннями сесії затверджено у новій редакції статути комунального підприємства «Бесарабія» та комунального закладу Татарбунарської музичної школи. Великий блок питань, розглянутих на черговій сесії стосувався майнових та земельних відносин на території Татарбунарської громади.

Засідання пройшло в злагодженій та конструктивній обстановці.

IMG 1277IMG 1277IMG 1277