1557312965 materi

Шановні жінки Татарбунарської громади!

Сердечно вітаю вас з Міжнародним Днем Матері!

Сьогодні і завжди ми вшановуємо безмежний вселенський подвиг наших матерів – зберігати і продовжувати життя на Землі, оберігати і стверджувати серед людей вічні і найгуманніші цінності: любов і добро, правду і справедливість, мир і злагоду, щастя міцного родинного кола і щирих стосунків з ближніми.

На цій великій місії матері тримається все земне буття, весь наш життєвий порядок і суспільна влаштованість. Більше того, все що в людському суспільстві створювалося віками для доброго служіння всім людям, надихалося жінками-матерями. Тому що помисли матерів, їх душевні устремління завжди у всі часи були і є спрямованими тільки на самі світлі і добрі творіння. Глибока любов жінки-матері до всього, що стверджує людське життя, - рятує наш світ від зла і непорозуміння.

За такі великі людські якості висловлюю вам, шановні матері, велику земну вдячність! В святковий для вас день прийміть мої особисті щирі вітання, а також поздоровлення від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради: бути завжди здоровими, радісними, щасливими, оточеними дружним родинним колом і сімейним добробутом! Нехай ваші серця завжди будуть сповнені великою материнською любов’ю, щирими почуттями до всіх людей, а найголовніше безмежним теплом і ніжністю до своїх дітей. Нехай їх дитячі усмішки, а потім і дорослі вітання, завжди будуть поруч з вами, радують вас все ваше життя і надихають на мудрі вчинки на вашому життєвому шляху!

З повагою
Татарбунарський міський голова
Андрій Глущенко