347560354 739627814510833 4442111101989164066 n
16 травня поточного року, під час виїзду до Татарбунарської міської територіальної громади, голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ провів робочу зустріч з в.о. Татарбунарського міського голови Олександром ЛЄСНІЧЕНКОМ.

 У ході зустрічі були обговорені питання стабільного функціонування Татарбунарської територіальної громади в умовах воєнного стану, розглянуто проблематику та шляхи її вирішення стосовно наповнення дохідної частини місцевого бюджету, раціонального витрачання фінансових надходжень під час війни, своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах, що знаходяться в межах територіальної громади, надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та громадянам, що опинилися у складних життєвих обставинах. Також були обговорені питання подальшої спільної роботи в напрямку зміцнення обороноздатності району, проведення мобілізаційних заходів тощо.

У свою чергу Олександр ЛЄСНІЧЕНКО ознайомив очільника Білгород-Дністровської райдержадміністрації із низкою проєктів, у яких бере участь Татарбунарська міська рада, задля розвитку громади.
Василь САМОКИШ побажав успіхів у всіх починаннях на благо громади та пообіцяв у разі необхідності всебічну підтримку з боку органів виконавчої влади району.