1590001746 9761
Шановні жителі Татарбунарської громади!
Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем вишиванки. Внесення цього свята в календарний перелік урочистих дат та подій свідчить про вияв глибокої пошани до народних традицій та різноманіття талантів українського народу.
Їх багатогранність знайшла своє місце і в таких мистецьких витворах, якими ми щодня милуємося на вишитих рушниках, скатертинах та одягу. Таке бажання прикрасити повсякденне людське буття із покоління в покоління передається нашим матерям, сестрам та донькам. Саме їм ми завдячуємо за красу і натхнення, світлі почуття радості і сімейний затишок, що несуть в собі вишиванки.
Будемо підтримувати цю добру традицію, зберігати її і примножувати. Нехай хист та поклик до вишивання завжди буде притаманним українським жінкам, які в неперевершених орнаментах та яскравих кольорах вишивання відкликаються на різні події в своєму житті. Нехай приводом до вишивання буде тільки родинне щастя та незмінна радість: одруження дітей, народження нового життя, добре благословення на самостійний дорослий життєвий шлях та інші гарні знакові події у кожного із нас.
Від імені міської ради та від себе особисто сердечно бажаю всім доброго здоров’я, міцної життєвої енергії, впевненого оптимізму, родинного затишку та миру в наших серцях і на рідній землі.
 
З повагою
Татарбунарський міський голова
Андрій Глущенко