Зазначена адміністративна послуга, згідно чинного законодавства України,  з квітня 2016 року перейшла  до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.  До певного часу цим займалась державна міграційна служба.

 Відповідно до прийнятих законодавчих змін,  знявшись з реєстрації з попереднього  місця проживання, необхідно зареєструватись за новим місцем проживання протягом 30-ти днів. Адміністративний збір за дану послугу буде становити 11,71 грн. Якщо реєстрація не буде здійснена протягом визначеного терміну, то заявнику доведеться сплатити 35, 14 грн. державного мита.

Реєстрація місця проживання  проводиться  органом реєстрації в день подання особою документів  і може бути  здійснена  з одночасним зняттям з попереднього місця проживання. У разі якщо особа не може самостійно звернутися до органу реєстрації, реєстрація може бути здійснена за зверненням її законного представника або представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку.

         Для реєстрації особа або її представник подає органу реєстрації (у тому числі через Центр надання адміністративних послуг):

-         письмову заяву;

-         документ,   до   якого   вносяться    відомості  про   місце  проживання. Якщо

-         дитина не досягла 16-річного віку подається свідоцтво про народження;

-         квитанцію про сплату адміністративного збору;

-         документи, що підтверджують право на проживання у житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації;

-           військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

 Окрім функцій реєстрації, Татарбунарська міська рада  здійснюватиме формування та ведення реєстру територіальної громади, передачу інформації та/або внесення відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації  місця проживання/перебування до Єдиного державного демографічного реєстру.

    Послуги щодо реєстрації/зняття з реєстрації за місцем проживання надаватимуться у відділі з питання реєстрації виконавчого комітету Татарбунарської міської ради за адресою: вул.Центральна, 50 (вул.Карла Маркса).