Водопровідна  мережа  міста Татарбунари останнім часом  привертає до себе  все більшу і більшу увагу. Аварійно-ремонтна бригада водопровідно-каналізаційного господарства  Татарбунарської міської ради  працює сьогодні  фактично в кризових умовах і змушена постійно оперативно реагувати на аварійні ситуації, які трапляються в місті все частіше.

 Як зазначає інженер аварійно-ремонтної бригади Василь Сергійович Чакір,   трубопровідна система  в місті значно застаріла, періодично із робочого ладу виходить обладнання, тому часто доводиться  застосовувати нестандартні підходи до усунення  аварій. 

  Напередодні  травневих свят  в місті сталися два випадки  розгерметизації труб, один з яких загрожував обваленням частини приватного будинку на вулиці Центральній (Карла Маркса), в  іншому – дві вулиці міста, Миру та Космонавтів, могли залишитися на свята без водозабезпечення.   В терміновому порядку  було прийнято рішення про призупинення  ремонтних робіт на вулиці Пушкіна і переведення  ремонтної  бригади на аварійні ділянки.

  В  досить складних умовах, розкопуючи труби на глибині двох метрів,  ремонтникам  вдалося зупинити  витікання води. Працівники бригади навіть відновили посадку  дерев, що були викопані при ліквідації аварії.

 Як правило, в таких випадках жителі міста дуже вдячні і розуміючи, що уникнути таких аварій  в місті поки неможливо,  бажають працівникам аварійно – ремонтної бригади як можна менше позаштатних ситуацій.