12 травня  в місті Татарбунари пройшла традиційна щорічна військово – патріотична гра «Джура» за участю команд загальноосвітніх закладів  району.  Змагання  проведено в  два етапи:   стройовий марш  на центральній площі міста та   військово – польові перегони.

 Вітаючи  учасників  змагань  в ході  їх  урочистого  відкриття  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко побажав їм  успіхів, бадьорості духу, великої витримки  та перемог.  Підкреслюючи важливість і необхідність спадкоємності  поколінь,  міський голова зазначив «районна дитяча військово-патріотична гра завжди була уособленням добрих і міцних військово-спортивних традицій нашого народу. Із покоління в покоління ми маємо передавати  славні бойові традиції козацького війська. Козак завжди був сміливим і витривалим воїном, щирим оборонцем своєї землі та своєї віри. Ви повинні також пам”ятати про військову гідність, мужність і відвагу, яку проявили наші  воїни під час Другої світової війни.  9 травня ми відзначили 71-у річницю Перемоги над фашизмом. Це всенародне свято, яке символізує героїзм і  подвиги наших дідів і прадідів, що захищали рідну землю від нацистської навали, і забувати про це ми не маємо права. З  великою шаною, і ми дорослі, і ви, представники юного покоління, маємо відноситися   до  ветеранів війни, продовжувати їх бойові традиції та патріотизм».

  Міський голова виразив впевненість у яскравих виявах  всіма учасниками гри  хоробрості  і винахідливості, мужності і спритності, щедрості і безкорисливості,  - та  інших найкращих якостей, які характеризують наших співвітчизників.

 

  За підсумками  змагань  керівництво міста та району вручили переможцям   грамоти та призи.