Завжди приємно бачити добрі зміни, які відбуваються в нашому місті: ремонт доріг та тротуарів, поява нових архітектурних та монументальних споруд, оновлення внутрішнього вигляду та фасаду офіційних  приміщень і установ.  Жителі міста радіють цьому  і, звичайно, хочуть  бачити стрімкі перетворення, проте городяни мають розуміти, що зміни відбуваються поступово, бо все залежить від можливостей та необхідних ресурсів.

  Деякий час актовий зал Будинку дитячої творчості, в якому були зняті застарілі та непридатні для подальшого користування штори,  справляв враження  певної незавершеності, створював відчуття  некомфортності  для кожного, хто  заходив до нього і перебував там, приймаючи участь  в різних заходах.

 Розміри  залу та безпосередньо його вікон не дозволяли  колективу Будинку дитячої творчості самостійно вирішити  питання  придбання нових штор,  тому було прийнято рішення звернутися за допомогою  до Татарбунарської міської ради.

  Депутатський корпус ради та міський голова Андрій Глущенко підтримали творчий колектив  та відгукнулися на його прохання.  Після детального розгляду питання на робочих засіданнях постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку  на 3-й сесії  міської ради було прийнято рішення № 9 від 22 грудня 2015 року про виділення Татарбунарською міською радою субвенції районному бюджету у розмірі 15000 гривень  на придбання  штор для Будинку дитячої творчості.

  Як зазначає директор  дитячої установи  Галина Священко,  колектив з великою вдячністю  сприйняв подарунок, всі разом обговорювали підбір фактури  тканини  та її кольору.   І сьогодні в залі  вже звисають майже  8-ми метрові  в довжину  штори, прикрашаючи його своїм  оксамитовим відблиском  і створюючи своїм виглядом  очікуваний затишок та урочистість. Колір штор дивно гармонує  із світлокоричневими тонами  стін залу, такими ж панельними деталями стелі та освітленням, на оновлення яких кошти у  розмірі 150000 гривень були виділені також Татарбунарською міською радою в березні 2015 року (рішення  43-ї сесії  Татарбунарської міської ради УІ скликання № 1127 від 12 березня 2015 року).

  Восени за  західною зовнішньою частиною Будинку дитячої творчості, куди спрямовані вікна залу, будуть висаджені дерева та декоративні кущі, що покращить нинішній не досить привабливий зовнішній вигляд території, розташованої біля будинку.

 

  Побажаємо  колективу  творчих успіхів та натхнення!