Неодноразово міській владі доводиться відновлювати покриття на каналізаційних люках, розташованих  в різних місцях міста.  Вже давно не металічні, вони чомусь продовжують привертати до себе інтерес і зникають, навіть в центральних його частинах,  часто на одному і тому ж самому місці після вже здійсненого відновлення.

 Ті, хто причетний до таких  крадіжок, мабуть не розуміють яку небезпеку вони створюють для дорослих перехожих, а тим більше для дітей.

 Не менш небезпечними ризиками є  закидання каналізаційних люків  побутовими відходами,  що  негативно впливає на санітарний стан навколишнього середовища, а також  забруднює  та забиває  зливову  каналізацію.  

 Аварійно-ремонтній бригаді водопровідно-каналізаційного господарства  Татарбунарської міської ради,  яка слідкує за станом каналізаційних люків,  доводиться бачити інколи таку ситуацію:  каналізаційний люк знаходиться  в центральній частині міста між будівлями  державних установ та двох, трьох багатоповерхових будинків,  під вікнами квартир.  Покриття зникло і за два - три дні хтось із городян  висипає побутове сміття в каналізаційний люк, не задумуючись над наслідками.

 В міській раді розуміють, що існуючу проблему  треба вирішувати комплексно, але і жителі міста повинні усвідомлювати, що безпека  їх проживання часто залежить і від них самих.   Не допускати таких ситуацій, мінімізувати їх  можна шляхом включення механізму громадського контролю  зі сторони жителів міста,  у випадках крадіжок каналізаційного покриття оперативно повідомляти  Татарбунарську міську раду та Татарбунарське відділення  поліції  Арцизького  відділу поліції  Головного Управління національної поліції в Одеській області.