Не хлібом єдиним   живе людина. Цю беззаперечну істину  постійно доводить один із найкращих  колективів самодіяльно-художньої творчості Татарбунарського району – народний хоровий колектив, який очолює досвідчений працівник культури Гвоздьова  Тамара Георгіївна.

 Жодне велике свято  протягом 15-ти років не проходить в місті без народного хору. Учасники  колективу, яких жителі міста та району тепло та поважно називають «заслуженими  артистами – ентузіастами»,  є справжніми  патріотами свого рідного краю, тому що своєю діяльністю прославляють його,  дарять людям духовну радість, добро, надію та натхнення.

 З нагоди  ювілею своєї діяльності  19 травня колектив  представив широку святкову концертну програму, яка стала своєрідним  його творчим звітом.  Жителі міста Татарбунари, а також численні гості  з усього району, яких люб’язно запросили хористи, протягом  3-х годин в районному Будинку культури насолоджувалися яскравим виконанням  пісень, особливим талантом  самодіяльних артистів.                                                                                             

  Вдячні глядачі  щиро дарували виконавцям  прекрасні  квіти та  гучні оплески.    Вітали  хористів і керівники міста та району. 

   Звертаючись до  артистів – аматорів, Татарбунарський міський голова   Андрій Глущенко   зазначив: «хоровий колектив являється гордістю нашого міста та району. Ваші виступи, шановні хористи, завжди із захопленням сприймаються людьми. Ви маєте шанувальників свого таланту як серед  старшого покоління, так і молоді. За роки своєї діяльності вами  здобуто великий авторитет не тільки серед мешканців нашого району, а й в багатьох куточках Одещини. Неодноразово хор займав провідні місця в обласних фестивалях - конкурсах. Удостоїтися звання народного хору, яке ви маєте, -  це також заслуга закономірна. Цих великих успіхів, а найголовніше народного визнання ви досягли кропіткою працею, постійною роботою над удосконаленням свого мистецького таланту.  Я знаю, що ви належите до тих самодіяльних аматорів, які по першому заклику завжди готові виступити, позитивно відгукуєтеся на усі пропозиції. Примножуючи успіхи району в культурному житті, ви здійснюєте найголовнішу справу – зміцнюєте  дух нашого народу, зберігаєте і примножуєте його співочі традиції».

  Міський голова відмітив  особливу заслугу в успішній діяльності народного хору його керівника  Гвоздьової Тамари Георгіївни та  акомпаніатора Павлова Олександра Семеновича, які віддали багато своїх сил  та енергії для розвитку хорового мистецтва в районі та постійного підвищення майстерності  хористів – аматорів. «Природа наділила вас особливим даром і ви щиро ділитеся з ним зі своїми глядачами» -  цими словами Андрій Глущенко  подякував обом діячам культури  та вручив квіти і цінні подарунки  керівнику хору та всім його учасникам.

   Андрій Глущенко виразив впевненість в тому, що яскравий  талант та багатогранна творчість хорового колективу  будуть  і надалі  дарити радість всім глядачам та цінителям пісенного мистецтва.