Кожного  року  наприкінці травня  Татарбунарська музична школа  проводить урочисті випуски  своїх вихованців, що, безперечно, є однією із очікуваних  подій місцевого культурного життя. Побачити таку урочистість приходять не тільки рідні та друзі юних  випускників – музикантів, але й інші численні жителі нашого міста. І не дивно, тому що урочистий випуск в міській музичній школі – це  яскрава можливість отримати насолоду від чудово виконаної класичної музики.

 Багато гарних слів  на свою адресу випускники почули  від гостей свята: керівників  Татарбунарської районної державної адміністрації, Татарбунарської районної та міської рад.

 У своїй вітальній промові міський голова Андрій Глущенко підкреслив  важливу роль  музичної школи у справі збереження та розвитку культури нашого міста,  про що свідчать  неодноразові перемоги учнів та педагогів в обласних фестивалях, а також аншлаги  глядачів під час концертних програм.

 

 Акцентуючи на великому бажанні  юних музикантів долучитися до скарбниць світової музичної культури, міський голова зазначив, що знання та майстерність, отримані ними в музичній школі, безумовно збагатили їх особистий духовний розвиток, надали можливість їм по-особливому відчувати те саме прекрасне, що є в житті людини. 

Особливі слова подяки були адресовані  наставникам – педагогам музичної школи, виділено їх творчий і цілеспрямований підхід, любов до своєї професії та дітей,  результатом чого є  постійний  динамічний розвиток  музичної культури в місті, поглиблення  інтересу до виконання  та слухання класичної   музики і співочих традицій.

  Від імені Татарбунарської міської ради та депутатського корпусу  Андрій Глущенко  вручив директору музичної школи  Тетяні Савчук квіти та цінний подарунок, побажавши всім випускникам та педагогам  здійснення їх  творчих планів, гарних починань, нових музичних досягнень та подальших перемог.