Минулої п’ятниці місто Татарбунари прикрасили учні, та особливо, випускники,  двох міських навчальних  закладів: середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  ім.В.З.Тура та  навчально – виховного комплексу «Школа гімназія»,   які  урочисто одягнені  з букетами  квітів поспішали  вулицями  на свято останнього дзвоника. 

Традиційно в такий святковий день в школах панує особливий настрій: від задоволення школярів в очікуванні літніх канікул після напруженого навчального року до поєднаних  теплих почуттів  глибокої радості та легкого смутку у випускників.

 Урочисті лінійки проходили  в піднесеній атмосфері вдячності випускників та їх батьків за ту увагу, яку приділяли їм педагоги протягом 11-ти років навчання, за отримані знання, вміння і навики, за розвинуті таланти та  здобуті досягнення.

 

 Розділити радість з головними винуватцями урочистостей з привітаннями та подарунками  до  міських шкіл завітали  міський голова Андрій Глущенко  та  заступник міського голови Олександр Лєсніченко.  Побажання здійснення правильного життєвого вибору, примноження найкращих людських якостей, зміцнення честі і гідності  та гарної щасливої долі, висловлені керівниками міста випускникам, стали щедрим духовним посилом в  їх доросле  майбутнє. Щиросердечні вітання та велика подяка  за  нелегку працю,  плідний внесок у виховання підростаючого покоління, за частинку  серця,  відданого дітям, - були адресовані педагогічним колективам, а також  батькам випускників, які впродовж років  навчання підтримували своїх дітей надійним батьківським плечем, теплими материнськими руками та мудрими батьківськими словами, допомагали їм в їх  розчаруваннях та успіхах,  в їх сумнівах та  перемогах.

 За активну позицію до сучасного розвитку міста Татарбунари та плідну участь у  квітневій  акції  з  його весняного благоустрою грамотами Татарбунарської  міської ради    були нагороджені окремі класи та учні обох шкіл. Чудовим доповненням до цих нагород стало вручення керівництвом міста   наборів футбольних м’ячів, які з вдячністю прийняли директори  навчальних закладів.

 

 

 Ще багато привітань в цей день  лунали  і від інших гостей, запрошених на свято. Завершилися урочистості останнім дзвоником, який для випускників шкіл став символом головного старту в доросле життя.