Кожного року вони  збирають  багатьох його городян, і далеко не для того, щоб подивитися на елегантні костюми та пишні сукні випускників, а за  їх яскраві сценічні виступи, пронизані теплом, любов`ю та ніжністю.  В місті говорять, що  святкове вручення атестатів  повертає кожного, хто спостерігає за цією урочистою миттю,  до своїх шкільних років, до згадки про  рідний клас - шкільну сім`ю,  яка назавжди залишиться  першим дружним колективом в житті кожної людини. 

 Випуск 2016 року також став очікуваним центром подій в місті в минулі вихідні.  Протягом двох вечорів більше 3-х годин в районному Будинку культури торжествувала незвичайна атмосфера тріумфу,  довгоочікуваного  щастя, сяючої сцени, привітних усмішок та  легкої світлої печалі. Випускники  під гучні оплески своїх рідних, вчителів, друзів та інших присутніх отримували документи про повну середню освіту, сертифікати гімназиста, грамоти та інші нагороди, серед яких найголовнішою, безумовно, була золота медаль. І, звичайно, на сцені було дуже багато квітів, які дарували педагогам, батькам, запрошеним гостям,  а також і самим винуватцям свята. 

 

Окрасою випускних вечорів як завжди стали класичні вальси у виконанні випускників, які останніми роками доповнюються сучасними ритмічними  танцювальними номерами. Традиційним вже стало їх повторне після сцени виконання на  порозі районного Будинку культури.

 В ці дні на сцені  звучало багато зворушливих слів від випускників, педагогів та батьків.  Щирими були привітання і від гостей, запрошених на випускні вечори.

 Звертаючись до винуватців урочистостей, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко сказав: «сьогодні школа дає вам, дорогі випускники, головний сигнал до дорослого життя. За шкільним порогом перед вами  відкривається багато можливостей.  Я глибоко вірю, що ви  підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин  професійного успіху. Бо ваші майбутні досягнення, працьовитість, ділове і творче завзяття стануть найкращою подякою вашим сьогоднішнім наставникам. Ми дивимося на вас з надією, і ви обов’язково  виправдаєте ці сподівання. Невтомно трудіться, вчіться долати труднощі, не обмежуйтесь зробленим, ставте перед собою високі цілі і не шкодуйте сил для їх досягнення».

Міський голова побажав випускникам вдалого старту в самостійне життя та успіхів у здійсненні задумів і мрій.  Від імені Татарбунарської  міської  ради та депутатського корпусу, за поданням навчальних закладів, чотирьом їх випускникам  були вручені грамоти та пам’ятні подарунки.

Вітаючи батьків та педагогів із святом, міський голова підкреслив, що вони разом у тісній співпраці виховали добрих і розумних дітей, більша частина яких, здобувши професію, обов’язково повернеться до рідного міста  і буде працювати  на благо його подальшого розквіту та добробуту всіх його жителів.