Останні два десятиліття ми всі спостерігаємо як  динамічно змінюється клімат  на півдні України і не в кращу сторону:  значно підвищуються температури, збільшується посушливість  земель. Наш район  вже багато років знаходиться в зоні ризикованого землеробства. Тому, в наш час важко переоцінити велику роль служби водного господарства. 

  В таких складних  кліматичних умовах своєю діяльністю ви допомагаєте зберігати природний потенціал нашої місцевості, застосовуєте систему важливих і необхідних для нашого регіону заходів із покращення природних умов  для ведення сільського  господарства.  Ви вміло і організовано ставите водні ресурси на службу агропромислового комплексу всього нашого району і цим  допомагаєте забезпечувати стабільні сільськогосподарські врожаї

 Сьогодні  на вашому обслуговуванні перебуває магістральний водогін, який подає  в наш район дунайську воду, насосні станції з їх складними механізмами, водоканали та водосховища, різні гідротехнічні споруди. Щоденною кропіткою роботою  ви забезпечуєте безперебійне функціонування  всієї системи водного господарства  нашого району.

 Татарбунарське управління водного господарства - сьогодні достатньо великий колектив. Кожен працівник  з великою відповідальністю ставиться до своєї ділянки роботи,  а всі разом  ви являєтеся  єдиною дружною командою. Ви сумлінно виконуєте поставлені перед вами завдання, освоюєте нову техніку та нові технології.

  В день вашого професійного свята від імені Татарбунарської міської  ради, всього депутатського корпусу прийміть подяку  за вашу нелегку,  важливу для людей працю.         

 Бажаю вам міцного здоров`я, родинного затишку, сімейного добробуту,  гарних ефективних результатів у вашій повсякденній роботі.

З повагою Татарбунарський

міський голова

 

Андрій Глущенко