Початок найтеплішої пори року  в місті Татарбунари ознаменувався відзначенням одного із найголовніших свят -  Міжнародного Дня захисту дітей.

   В  святковій ході на центральній площі міста прийняли участь вихованці  міських дитячих садків «Незабудка» та «Колосок», представницькі команди  середньої загальноосвітньої школи № 1 ім. В.З.Тура, навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія», Будинку дитячої творчості,  міської музичної школи та  дитячої юнацько-спортивної школи, а також команди від дитячих танцювально-хореографічних колективів  сіл Борисівка та Дмитрівка.

  Від розмаїття  національних костюмів, кольорових емблем, прапорів та повітряних кульок центральна площа міста перетворилася в різнокольорову веселку. Багато неповторних вражень отримали діти  від різноманітних конкурсів та спортивних розваг, від чудової концертної програми,  яку представили  за допомогою дорослих самі ж учасники свята.

  В цей день дітям дарували іграшки, солодощі, спортивний одяг та інші подарунки.

 Організатором свята  цього року виступила  Татарбунарська міська рада.  Саме на цей святковий день в центрі міста планувалося урочисте відкриття нового дитячого майданчика, будівництво та встановлення  якого  стало спільною ініціативою  Татарбунарського міського голови та  місцевої громадської організації  «Українське вільне козацтво».   Нове дитяче обладнання було  змонтовано  в необхідні терміни, проте урочистому відкриттю завадили погодні умови.  Злива, яка пройшла напередодні свята, утворила навколо майданчика водні «озера» та нанесла  грунтовий мул на пішохідні доріжки. В результаті було прийняте оперативне рішення перенести урочисте відкриття майданчика  на пізніший термін і вдосконалити за цей час підходи до майданчика із врахуванням таких форс-мажорних обставин.

  Проте, незважаючи на ці обставини та розуміючи, що яскраві кольори  встановленого обладнання привернуть неабияку увагу дітей до майданчика,  міський голова Андрій Глущенко  розпорядився відкрити  для дітей та їх батьків доступ  до головної дитячої площадки  по безпечним проходам. І це рішення не викликало ніяких сумнівів. Скільки можна було спостерігати дітей на майданчику: веселих і зацікавлених!  Їх радості не було меж.

  «Ми дорослі, розуміємо, що можливо ще недостатньо створюємо умови для вашого повноцінного відпочинку та оздоровлення, вашого якісного навчання та матеріального забезпечення. Але, ми будемо старатися робити все для того, щоб ваші радісні усмішки ніколи не покидали ваші дитячі обличчя, щоб очі сяяли від вдалих, корисних вчинків і задоволення від дитячих розваг»,  - з такими словами міський голова звернувся до всіх дітей, які  приймали участь у святі, та вручив іграшкові набори завідуючим міських дитячих садків  Лідії Лавриненко та  Жанні Сурдул.

  Протягом  всієї першої половини дня на центральній площі міста лунали радісні дитячі голоси, радувалися дорослі, - всі розуміли, що дарувати  усмішки  один одному можна і потрібно щодня, тоді  більше буде навкруги добра і порозуміння, чого так не вистачає останнім часом  всім нам.