1 червня, в Міжнародний День захисту дітей, коли на центральній площі міста Татарбунари відбувалося яскраве  урочисте  свято для дітей, заступник Татарбунарського міського голови Олександр Лєсніченко та представники місцевої виконавчої влади:  завідувач сектору з питань опіки  та піклування служби у справах дітей  районної державної адміністрації Ірина Шульга, директор районного Будинку культури  Вікторія Назаренко та директор  районного центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді Яна Леонтьєва  привітали дітей, які в цей період перебували на лікуванні  в педіатричному та інфекційному відділеннях Татарбунарської центральної районної лікарні.

  Ця добра традиція  не стала несподіванкою для  медичного персоналу: лікарі та медичні сестри очікували  цього дня гостей. Привітна зустріч  налаштувала всіх  на добру,  лагідну розмову.  Маленькі артисти, які приїхали з дорослими, показали  для хворих діток  різного віку  невелику  театралізовану мініатюру, поспілкувалися  з ними, намагаючись передати  їм  свій гарний настрій.

 Олександр Лєсніченко  поцікавився у батьків, що знаходилися з дітьми в лікарні, станом здоров`я  маленьких пацієнтів, розповів про найближчі плани Татарбунарської міської ради щодо облаштування  головного дитячого майданчика в центрі міста та  інших дитячих ігрових площадках в різних його місцях. Після побажань якнайшвидшого одужання, міцного зоров`я, радості та  гарного літнього відпочинку заступник Татарбунарського міського голови та інші гості вручили  діткам іграшки та солодощі.  Особливо зворушливим стало привітання  найменшого  одинадцятимісячного пацієнта,  який  довірливо та привітно дивився на дорослих, приймаючи від них подарунки.

  За виявлену увагу до дітей батьки та  медичні працівники висловили гостям подяку  та побажали  їм успіхів у  подальшій професійній діяльності.