Цю істину  підтвердили  жителі вулиць Джерельна (Фрунзе) та Клюшнікова, які  відгукнулися  на заклик депутата Татарбунарської міської ради Євгена Гажийського розчистити  одне із місцевих підземних джерел, що витікає в цьому районі міста.

 До ініціативи також долучилися ряд депутатів міської ради, помічник депутата міської ради та  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко. В один із вихідних днів, приступивши дружно до роботи, всі разом розчистили джерело та зелену територію вздовж його течії від купи сміття, зрізали зайві гілки дерев, прорідили чагарники.  Об`єм зібраного  сміття дуже вразив учасників суботника: було нагромаджено три прицепи трактора, який  виділило для цієї доброї справи управління майном комунальної власності міської ради.  Не менш гнітюче враження на всіх справила знайдена  у траві металічна каналізаційна труба, яка виходила  з під стіни одного з приватних будинків: в джерельну воду, яка була засмічена твердими побутовими відходами  потрапляли ще й стічні води.

Працюючи на природі, місцеві жителі, депутати та міський голова  обмінювалися своїми думками з приводу нинішнього санітарного стану міста та шляхів його покращення. Всі висловлені цікаві ідеї запропоновано винести на обговорення  депутатського корпусу міської ради.

 Після завершення роботи учасники суботника відмітили:  підземне джерело наче просвітліло, скинуло із себе важку ношу. Оглянувши місце прибирання  всі залишилися задоволеними. Проте на душі все ж залишився тягар: чому ми так нищимо навколишню природу, не задумуємося ні над своїм буттям, ні над майбутнім   своїх дітей та онуків. А ще: мабуть не всі жителі нашого міста добре знають його історію, не цікавляться природою свого краю. Тому і не знають, що про унікальність природних підземних джерел міста Татарбунари знають далеко за межами нашої країни.