Одеською обласною організацією Комітету виборців України ініційовано проведення серії семінарів для депутатів місцевих рад з основ депутатської діяльності та організаційно – правових стандартів роботи місцевих рад.

 Для проведення семінарів ОООКВУ запросила досвідченого тренера і автора багатьох праць з питань діяльності органів місцевого самоврядування та виборчого права, доцента кафедри правових дисциплін економіко – юридичного інституту м.Чернівці Б.Руснака.

 Семінар для депутатів Татарбунарської міської ради та районної ради відбудеться 8 липня 2016 року в приміщенні Татарбунарської районної ради .

 На семінар запрошуються як досвідченні депутати , так і депутати, які отримали депутатські мандати вперше в жовтні 2015 року.

 Прошу вас прийняти участь в зазначеному семінарі, про час проведення якого вам буде додатково повідомлено.

В  подальшому з питань організації та участі в семінарі можна звернутися до представника ОООКВУ  в Татарбунарському районі - Семененко Леоніда Григоровича, тел. 067-208-11-22

Також з цього питання ви можете звернутись в Одеську обласну організацію КВУ по телефону 8 (048) 716-40-18, або за  електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Секретар міської ради

 

Оксана Жаран