28 червня  в  Україні відзначили 20-у річницю прийняття Конституції.

На урочистих зборах, які пройшли в районному Будинку культури з нагоди цієї дати, до жителів міста та району звернулися з привітаннями  керівники міста та району.

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко у своєму зверненні до учасників зборів відмітив важливість прийняття Основного Закону для держави, суспільства та кожного громадянина.

Було зазначено, що ця важлива подія підготувала  фундамент майбутніх економічних та соціальних  перетворень у суспільстві, але, не можна забувати, що конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Акцентуючи на тому, що 20 років життя за новою Конституцією – це не тільки кроки вперед, але й допущені недоліки та прорахунки,  міський голова висловив побажання якнайшвидше  позбавитися  всіх труднощів, і тільки тоді ближчими стануть омріяні ідеали достойного життя, гарантованого Основним Законом держави. Для цього потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і доленосними змінами.   «Держава повинна починатися з кожного з нас. Щоб досягти вагомих результатів, усім нам потрібні підвищена відповідальність і самовіддана праця, та, найголовніше, консолідація  всіх здорових сил суспільства. Тільки з таким підходом під силу буде збудувати суспільство, в якому будуть створені  всі умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість» - підкреслив Андрій Глущенко.

За вагомий вклад в розвиток міста Татарбунари та активну життєву позицію керівник міста вручив почесні грамоти та цінні подарунки депутату міської  ради Гусаренку Михайлу Леонтійовичу та  інженеру аварійно – ремонтної бригади міської ради  Чакіру Василю Сергійовичу.  

Вітаючи всіх присутніх з двадцятою річницею  прийняття Конституції, Андрій Глущенко виразив  впевненість, що громадянська злагода, яка донедавна була найважливішим   досягненням нашої країни, обов’язково повернеться  до нас, в наше  суспільство і стане запорукою позитивних змін в державі та якнайшвидшого  її  процвітання.