Сесії, які проходять в Татарбунарській міській раді, практично завжди нестандартні,  кожна має свій неповторний зміст та характер.

Проте восьма сесія Татарбунарської міської ради  розпочалася з  неспокійної ноти, що спровокувала  конфліктна ситуація навколо функціонування піццерії, розташованої  по вулиці Лесі Українки (вул.Котовського) 35. Жителі  кількох квартир зазначеного будинку, які мають  спільний комунальний двір,  звернулися до міської ради з приводу режиму роботи закладу,  що знаходиться в цьому ж будинку, а також поведінки  її власника.  Схвильовані, вони  за запрошенням представників  комісії виконавчого комітету міської ради прийшли на засідання сесії і розповіли про свою позицію  в конфлікті.

Зокрема,  ними вказувалося на  те, що піццерія працює без відповідних дозволів та документів, її власник  без дозволу сусідів поставив огорожу в комунальному дворі, при цьому значно розширив свою територію за рахунок всього комунального двору. Окрім цього, у спільному для всіх дворі  підготовлено фундамент для будівництва кухонних приміщень для піццерії.  Люди скаржилися на постійний  шум, який йде від музичного супроводження роботи закладу та гамір, що утворюють його відвідувачі впродовж дня, а неодноразово і  до самого ранку. Зазначалося, що на їх зауваження та  прохання власник піццерії реагує різко негативно, відповідаючи своїм сусідам в неповажній формі.

Депутати поцікавилися у представниці іншої сторони конфлікту щодо наявності відповідних дозвільних документів на функціонування закладу, проте точної відповіді не отримали.  

Уважно вислухавши  суть конфлікту, депутати вирішили  утворити тимчасову комісію  міської ради  для детального вивчення питання та врегулювання цієї ситуації.  З цією метою найближчим часом  три постійні депутатські комісії міської ради:  законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань;   регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища; будівництва, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку, - проведуть окреме засідання, на якому визначать склад тимчасової комісії та план її дій.  Депутати одноголосно підтримали необхідність встановлення законності  в зазначеному конфлікті та  захисту прав  громадян.

В ході подальшої роботи  депутати,  визначивши  перелік об’єктів, видатки на які у поточному році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, прийняли зміни та доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 9-VIІ «Про міський бюджет на 2016 рік», також  вирішили питання передачі  дитячих гойдалок, які були демонтовані на центральній дитячій площадці в місті у зв’язку з придбанням та встановленням нового обладнання. Найбільший масив обговорення становили питання земельного характеру, зокрема: у сфері  права користування земельною ділянкою та  розробки проектів землеустрою.  В цілому,  депутатами були розглянуті 18 різнопланових питань.

 

Восьма  сесія, яка розпочалася з емоційних виступів городян, запрошених на засідання,  надалі пройшла в спокійно діловій та конструктивній обстановці.