За ініціативою Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка   минулої суботи працівники виконавчого комітету міської ради провели впорядкування  на подвір`ї, розташованого на задній площадці за приміщенням ради.

 Міський голова  запропонував  дещо змінити установлений раніше підхід до питання благоустрою міста Татарбунари: в першу чергу вулиці, площі та інші загальноміські території,  а приміщення міської ради та територія навкруги -  в останню чергу. Так було раніше. Зараз,  фокусуючи  сучасне, більш новітнє бачення на  розвиток територій, зокрема, рідного міста,  його керівник вважає, що паралельно із впорядкуванням центральних та інших територій нашого міста ми не повинні забувати про приміщення міської ради, яке являється  обличчям міста, його першим  презентаційним   портретом. Безсумнівно: яке  враження отримають  гості, та й жителі  міста від  внутрішнього та зовнішнього вигляду міської ради, така і буде характеристика всьому місту: чи дбайливі живуть тут господарі, чи  недбалі.

Дійсно, добре впорядкована територія не тільки милує око, а й викликає почуття особливого господарського відношення  до всього, що  зроблене руками людей, а також  природою.

Саме з цих мотивів  на даний час в приміщенні міської ради продовжуються внутрішні ремонтні роботи:  вже  відремонтовано кілька кабінетів для працівників виконкому,  а  також приймальня міського голови, які набули  більш сучасного офісного вигляду.

До змін на подвір`ї  керівництво міста та працівники виконкому міської  ради виявили особливу позицію, оскільки ця територія  впродовж деякого часу  відігравала роль  малого  складу  різних будматеріалів. Тому, головним завданням цього дня було  очищення подвір`я від твердих матеріалів, пророслих дерев та зайвих кущів. Одночасно були впорядковані і клумби. Дружна робота колективу міської ради  дуже вплинула на депутата ради Володимира Гажійського, який завітав  в цей час до міського голови. Проявивши свою завзятість,  депутат допоміг справитися  з  переміщенням величезного коріння дерева.

Проведений цього дня обсяг роботи – це тільки один з етапів необхідного впорядкування. Надалі  всі будматеріали, які зберігаються на подвір`ї,  будуть переміщені в інше, більш прийнятне  для них місце, а  з настанням осінньої пори року на цій території буде проведене озеленення.

Добрий старт, який  подав суботник  в цьому відношенні, вніс особливу тональність  у справу загального благоустрою міста, що  може  поповнити цілий ряд гарних прикладів  багатьох  трудових колективів міста.