Шановні  жителі  міста  Татарбунари!

Згідно пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Татарбунарський міський голова прозвітує про свою роботу перед громадою міста Татарбунари на відкритій зустрічі з громадянами, що відбудеться 12 серпня  2016 року о 15.00 годині в районному Будинку  культури.

Також, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», розпорядження Татарбунарського міського голови від  06.07.2016 року  № 160-р  «Про проведення громадських слухань щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення проекту Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та плану Зонування міста Татарбунари» виконавчий комітет Татарбунарської міської ради  (Замовник) та приватне підприємство «Вертикаль-Е» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадського обговорення проекту Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та плану Зонування м. Татарбунари відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 12 по 26 липня 2016 року.

Громадські слухання з цього питання відбудуться 12 серпня 2016 року в районному Будинку культури, після звіту міського голови

Експозиція проекту Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та плану Зонування м. Татарбунари розміщена в приміщенні Татарбунарської міської ради за адресою: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки 18, а також в електронному вигляді на офіційному веб-сайті міської ради в розділі «Містобудівна документація», підрозділ «Генеральний план».

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.                 

Пропозиції подавати до виконавчого комітету Татарбунарської міської ради за адресою:  м. Татарбунари,  вул. Лесі Українки 18,  приймальня Татарбунарського міського голови.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Лєсніченко Олександр Вадимович, заступник міського голови.

       

Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради