Створення сприятливих умов для функціонування існуючої мережі дошкільних закладів є одним із пріоритетів програми  соціально-економічного розвитку міста Татарбунари,  що приймається  депутатами  Татарбунарської міської ради  щороку. 

Сьогодні в нашому місті здійснюють свою діяльність 2  дошкільних навчальних заклади комунальної власності: ясла - садок «Незабудка» та «Колосок»  із загальною кількістю  близько 450 дітей.  

За останні роки за рахунок коштів міського  бюджету матеріально-технічна база дошкільних навчальних закладів міста постійно оновлюється: а це і придбання меблів і обладнання харчоблоків, ремонт сантехніки, приміщень та їх покрівель, встановлення  нових вікон,  придбання комп’ютерної техніки та ін.

     Так, в 2015 році міським бюджетом  профінансовано:

-5,0тис.грн. на заміну посуду у ясла-садку «Незабудка;

-50,0тис.грн. на заміну меблів у ясла-садку «Колосок»;

-30,0тис.грн. на поточний ремонт санвузла у ясла-садку «Незабудка»;

-10,0тис.грн. на придбання компютерної техніки «Колосок»;

-7,0тис.грн. на придбання електролічильників «Незабудка»;

-15,0тис.грн. на придбання проектора «Незабудка»;

-58,5тис.грн. на придбання  котлів та насосів для котлів ;

-300,00тис.грн. виготовлення ПКД,проведення авторського надзору,технічний нагляд, роботи по об`єкту  «Капітальний ремонт  приміщення другого поверху  блоків  «Б», «Б1» та блоку «А»  ясла-садок «Колосок»;

- 341,9тис.грн. проведення робіт по обєкту «Капітальний ремонт будівлі  під літерою «В» майнового комплексу ясла-садок « Незабудка».

Оновлення матеріально-технічної бази  міських дитячих садків  активно продовжується і в поточному році, що передбачено заходами та обсягом фінансування програми соціально-економічного розвитку міста Татарбунари на 2016 рік.

На даний час  в  яслах – садку «Незабудка»  здійснено поточний ремонт даху та зовнішній ремонт  приміщення харчоблоку.  Робочою бригадою розпочато внутрішні ремонтні роботи на харчоблоці, що  заплановано завершити до початку серпня.