Такими словами зустрів  своїх гостей, представників місцевої влади,  ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій  Олександр Феодосієвич Рубан в ювілейний день свого народження.

Голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації Надій Гєрбєй та керівники районної і міської громадських організацій ветеранів України  Марія Нєгой  та Михайло Гусаренко завітавши до  ювіляра з теплими вітаннями, побачили ветерана в доброму здоров`ї та в затишній сімейній обстановці. Дві дочки Людмила та Світлана оточили свого батька дбайливим доглядом, створивши йому не тільки гарні умови побуту, а й особливу духовну атмосферу.  

Мобілізований в лави Радянської Армії  в 1944 році,Олександр Феодосієвич воював у складі 3-го Українського фронту, переможними боями разом зі своїми однополчанами пройшов територію Чехословакії, Угорщини, приймав участь у визволенні Німеччини від нацизму. За бойові заслуги нагороджений орденом  Великої Вітчизняної війни  ІІ ступеня, орденом Червоного Прапору, орденом «За мужність» та численними ювілейними медалями.

Приймаючи вітання  від своїх гостей,  ветеран війни подякував за увагу і турботу, що проявляють місцеві органи влади та районна рада ветеранів до покоління людей, які захистили світ від фашизму. Приємна зустріч завершилася взаємними побажаннями  миру і добра для всіх людей та  спільним фото на  добру пам'ять.