Як зазначив  на липневому засіданні виконавчого комітету Татарбунарської міської ради заступник міського голови Олександр Лєсніченко,  відзначення Дня міста для міської влади і городян – є найголовнішим міським святом.Тому, міська рада  щороку приділяє особливу увагу питанням організації та підготовці  святкових заходів до цього дня.Як правило, і по добрій традиції, це цілий комплекс заходів, які проводяться, насамперед,в рамках благоустрою,а також в культурно-мистецькій сфері.

Характеризуючи основний зміст заходів, заступник міського голови поставив акценти на  активізації робіт із  вдосконалення мережі міських доріг, а також продовженні реконструкції центральної площі міста Татарбунари.Так, в липні здійснено поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Соборна,Джерельна,Гімназична,Князєва,Горького, Центральна, Клюшнікова, 23 серпня та провулку Ветеринарний,на що використано  793,0 тис. грн.

На центральній площі міста, вздовж міського парку та дитячого майданчика на даний час проходять роботи  із відновлення тротуарних доріжок.Також на території парку здійснюється підготовка площадки для встановлення  перголи,  паркової споруди, в якій заплановано  розмістити 6-ть мармурових шахових столів. Її урочисте відкриття має стати одним із найважливіших заходів в День міста.

Ряд цікавих нововведень цього року внесені в культурну програму відзначення Дня міста. Зокрема, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко підтримав проведення нових конкурсів на кращий поетичний твір про місто Татарбунари «Чарівний мій край» та конкурс фотографів  «Життя міста крізь об’єктив фотокамери». Безпосередньо під час святкування буде проведено  конкурс дитячих візочків.Переможці цих трьох конкурсів будуть відзначені міською радою цінними призами  в ході святкування.

Серед традиційних заходів плануються  шахово-шашковий турнір, широка концертна програма, народні гуляння з частуванням національних справ та святковий феєрверк.На відзначення Дня міста міським бюджетом передбачено виділити  кошти у сумі 20.000 гривень.