З аналізом своєї роботи  Андрій Глущенко  звернувся до представників широкої громадськості міста Татарбунари, його трудових колективів та депутатів в ході анонсованої відкритої зустрічі, яка  пройшла  в районному Будинку культури.

Акцентуючи увагу  на головних пріоритетах розвитку міста, міський голова розповів про  напрацювання  в основних сферах  його життєдіяльності. Серед важливих напрямків роботи були виділені: забезпечення збалансованості міського бюджету;  створення сприятливих умов для стабільного  функціонування житлово-комунальної сфери міста; вдосконалення мережі міських доріг; повноваження щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, формування та ведення реєстру територіальної громади; регулювання на території  міста земельних відносин;   посилення соціального захисту жителів міста;  розвиток дошкільної освіти, фізичної культури та спорту в місті;  збереження місцевих традицій та звичаїв, сприяння  духовному розвитку жителів міста Татарбунари;  участь у вирішенні проблемних питань розвитку загальноосвітніх закладів, об`єктів  медицини і культури  міста.  Зазначено, що незважаючи на об’єктивні та суб’єктивні труднощі, зумовлені  негативними факторами місцевого та державного розвитку, наше місто рухається шляхом  добрих поступальних змін і має в своєму майбутньому гарні перспективи.Важливою передумовою  їх  досягнення має стати Стратегія розвитку міста Татарбунари, підготовка якої внесена до ряду найближчих завдань Татарбунарської міської ради. Підкреслюючи важливість поєднання на цьому шляху зусиль нинішнього складу депутатського корпусу, виконавчого комітету, працівників апарату міської ради, комунальних служб, а також жителів міста, міський голова виразив впевненість в готовності кожного татарбунарця долучити свої сили, енергію  та  натхнення  до здійснення нових  проектів,  втілення цікавих для міста ідей, впровадження  сміливих задумів та творчих підходів.

Висловлюючи вдячність всім, хто докладав в минулому і докладає нині своїх сил до покращення справ у місті,  прийняття важливих для міста рішень та їх втілення в життя, татарбунарський міський голова виразив готовність підтримати всі  добрі починання, які будуть сприяти успішному розвитку  рідного міста.

Після звіту міського голови  в другій частині зустрічі слово було надано провідному архітектору ПП «Вертикаль –Е» Олександру  Очинському, який представив жителям міста проект Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та план Зонування міста Татарбунари. 

Презентація проекту викликала ряд запитань щодо  врахування у проекті  перспектив розширення меж міста Татарбунари і розташування у зв’язку з цим основних магістральних комунікацій, а також можливостей благоустрою окремих об’єктів міста.

В умовах досить бурхливої дискусії пройшло обговорення питання  визначення дати святкування  Дня міста Татарбунари, яке було винесено на громадські слухання у зв’язку з наявністю в місті Татарбунари громадської думки щодо альтернативної дати відзначення Дня міста відносно нинішньої дати святкування 28 серпня. Останнім часом це питання піднімає  колишній міський  голова Гірник Георгій Якович. 

Звертаючись до учасників зустрічі, міський голова Андрій Глущенко сказав, що святкування Дня міста Татарбунари було запроваджене рішенням Татарбунарської міської ради народних депутатів 23-го скликання  № 40 від 12 березня 1999 року.  Цим рішенням було визначено відзначати  День міста щорічно в останню суботу квітня. Підставою для визначення цього дня стали:

- пропозиція загальних зборів представників мешканців міста Татарбунари, які відбулися 27 лютого 1999 року, про запровадження святкування Дня міста на другий день Великодня;

- та день видання Указу Президії Верховної Ради УРСР № 3306 – ІХ «Про віднесення селища міського типу Татарбунари Одеської області до категорії міст районного підпорядкування» - 27 квітня 1978 року.

Враховуючи ці чинники, було прийнято рішення наблизити святкування  Дня міста  до дати  присвоєння  селищу міського типу Татарбунари статусу міста.

Проте, як зазначив далі міський голова,  життя  показало,  що часто  День міста, який відзначався в останню суботу квітня, випадав на дні православного посту, та зокрема, страстний тиждень. Не підтримували святкування Дня міста в квітні і представники інших релігійних конфесій. Тому, на основі звернень та пропозицій жителів міста, а також депутатів Татарбунарської міської ради  було прийнято рішення міської ради № 107- ХХІV від 28 березня 2003 року «Про внесення змін до рішення № 40 – ХХІІІ від 12.03.1999 року «Про затвердження святкування Дня міста».  Цим рішенням було встановлено святкувати День міста щорічно в день посвячення Свято-Успенського храму міста Татарбунари 28 серпня, який і відзначається до нинішнього часу.

Міський голова звернув увагу на те, що всі сільські населені пункти Татарбунарського району відзначають своє головне свято – День села також в день освячення своєї місцевої церкви, тобто в храмове свято.В ході обговорення цього питання жителями міста не пропонувалися для відзначення Дня міста нові дати, вся дискусія проходила навколо двох дат: 27 квітня та 28 серпня.  Чітко аргументована позиція щодо збереження останньої дати святкування Дня міста, що висловили настоятель Свято-Успенського храму міста Татарбунари, благочинний Татарбунарського округу, протоієрей Віталій Горзов, заступник головного лікаря Татарбунарської ЦРЛ Соколова Людмила Федорівна, директор районного історико-краєзнавчого музею Арсеній Дмитро Деомидович, працівник ЦТП №25 ОФ ВАТ "Укртелеком" Волканов Олег Іванович, член виконавчого комітету Татарбунарської міської ради, почесний громадянин міста  Татарбунари Сивоконь Агафія Олексіївна та начальник  АТП-15143 Дімоглов Костянтин Костянтинович, - переважила  пропозицію повернутися до дати 27 квітня,  що обстоювали колишній міський голова Гірник Георгій Якович та  Комерзан Федір Федорович, який в минулому працював на керівних посадах в місцевих органах влади. Присутні учасники зустрічі оплесками підтримали  позицію щодо святкування Дня міста 28 серпня.

На завершення зустрічі  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко подякував всім присутнім за активну громадську позицію та запросив на святкові заходи,  присвячені Дню міста, що пройдуть 28 серпня.