Поступове збільшення  їх кількості  на вулицях міста є вимогою сьогоднішнього часу і переслідує мету створення додаткових зручностей для жителів міста, які пересуваються на певні відстані, а також для вдосконалення руху міського пасажирського транспорту.

Дві нові зупинки замінили собою демонтовані,  що використали свій термін  експлуатації на  вулицях Центральна (біля дитячого садка «Незабудка») та Князєва (біля стадіону).

Ще дві нові зупинки встановлено вперше у місцях, де їх розташування було дуже необхідне: біля Татарбунарської загальноосвітньої школи № 1 ім.В.З.Тура на вулиці Князєва та  на вулиці Миру, яка віддалена від центральної частини міста.

 В рамках благоустрою  території зупинок  облаштовуються, встановлюється тротуарна плитка, де є необхідність здійснюється зкошення трави. 

Згідно рішення Татарбунарської міської ради від 27 квітня 2016 року № 91-VІІ «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року № 9-VIІ «Про міський бюджет на 2016 рік» на придбання зупинок  міською радою було виділено управлінню майном комунальної власності  міської ради 30000,00 грн.

З метою забезпечення таких потреб міста та його жителів в міській раді продовжують вивчати питання доцільності встановлення автобусних зупинок в різних районах міста. Зокрема, члени постійної депутатської комісії Татарбунарської міської ради  з питань будівництва, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку, тримаючи це питання на контролі,  здійснили ряд робочих виїздів на місця,  де були оглянуті  перспективні площадки для встановлення  необхідних зупинок.