Протягом літніх місяців  на цьому важливому об`єкті для дошкільного навчального закладу «Ясла-садок № 1 «Незабудка» був  проведений досить великий обсяг роботи: ремонт покрівлі, зовнішній ремонт приміщення та внутрішні ремонтні роботи із заміною обладнання.     

 Якісно  здійснений ремонт оцінили в першу чергу батьки, а також  члени колективу.В оновленому харчоблоку  стало більш  зручно та комфортно. Найголовніше: значно покращився загальний санітарний стан приміщень, усунено всі  технічні недоліки,які негативно впливали на  роботу харчоблоку.Як відмічають його працівники,щоденне чотирьохразове приготування їжі вихованцям дитячого садка відбувається в  більш сприятливих побутових умовах, що безперечно налаштовує на  підвищення відповідальності та професійності  в роботі.

На проведення зазначених ремонтних робіт  міською радою було виділено  368579,00 тисяч гривень. І надалі в своїй діяльності Татарбунарська міська рада  планує тримати в зоні своєї особливої уваги  основні потреби  дошкільних навчальних закладів міста. Як  зазначив на серпневій районній педагогічній конференції Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко,  створення сприятливих умов для виховання та навчання підростаючого покоління повинно стати одним із найголовніших напрямків розвитку  міста Татарбунари і  важливість цього пріоритету  потрібно доводити  щодня.