На цей раз це була чудова нагода привітати трудові колективи двох  дошкільних навчальних закладів міста:    ясел - садків    «Незабудка»    та    «Колосок»  з  Днем вихователя та дошкільних працівників.

 Завжди привітні та життєрадісні,  вихователі зустріли керівника міста разом зі своїми вихованцями, які також  в цей день вітали своїх наставників зі святом. В дитячих виступах: танцях, піснях та декламації віршів, -  розпізнавалася висока майстерність педагогів - дошкільників, які  виховуючи найпривілейованішу категорію жителів міста, повсякденно віддають їм частину свого серця і душі. 

 

 «Ваша праця, дійсно, є дуже почесною і  відповідальною, тому що, спілкуючись з дітьми, ви створюєте фундамент майбутньої особистості кожної  дитини, розпізнаєте і розвиваєте таланти  дітей, їх вміння та навики.  Кожен із вас  щодня  створює в дитячому колективі атмосферу тепла, чуйності, добра, дитячої дружби та взаємоповаги. Ви допомагаєте батькам розвивати у дітей найкращі людські якості, формуєте їх перші дитячі враження,  даєте   необхідні для їх віку знання про життя людей та світ, який їх оточує, і за це вам велика вдячність», - сказав  Андрій Глущено, вітаючи педагогів.

 За належне виховання та навчання підростаючого покоління міста Татарбунари, сумлінне виконання своїх професійних обов`язків, вірне служіння обраній педагогічній  справі міський голова вручив  обом трудовим колективам цінний подарунок, ряду вихователям,  а також завідувачу ДНЗ «Незабудка» Лавриненко Лідії Василівні та виконуючому обов`язки завідувача ДНЗ «Колосок»  Кузьміній  Аллі Василівні   почесні грамоти та подяки.

 Ще деякий час після  святкової зустрічі в ДНЗ «Незабудка» його завідуюча  Лідія Василівна, незмінний протягом років профспілковий лідер дошкільного закладу, логопед Надія Олександрівна Меленчук та міський голова обмінювалися своїми думками щодо поточної життєдіяльності дитячого садка, що ще раз підтверджувало факт необхідності та корисності взаємних як ділових, так і урочистих зустрічей, тому що їх  головним  результатом  є  встановлення   взаєморозуміння  та необхідної  співпраці з метою вирішення   спільних  проблем.