Відкрита в 1946 році, районна бібіліотека за період своєї діяльності перетворилася в  найрозвинутіший духовний та культурний  центр міста Татарбунари та Татарбунарського району. Сьогодні – це  заклад, який надає  постійні інформаційні послуги  своїм читачам як традиційним методом, так і через освоєння нових інформаційних технологій.

 Саме  цей важливий фактор був підкреслений у  зверненні Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка до бібліотекарів на урочистому заході з нагоди урочистого відзначення  ювілейної  70-річної дати заснування районної бібліотеки та Всеукраїнського Дня бібліотек. Міський голова зазначив, що сьогодні колектив районної бібіліотеки активно застосовує в своїй повсякденній роботі нові підходи до задоволення інформаційних потреб своїх відвідувачів, здійснює пошук шляхів надання інформації більш оперативно та доступно. Враховуючи необхідність бібліотеки в оновленні технічних  засобів,  міський голова вручив виконуючій обов`язки директора Татарбунарської ЦРБ Любові Фадіній  новий пристрій для слухання - наушники. Міський голова також відзначив почесними грамотами  діяльність ряду працівників бібліотечної галузі міста, в тому числі ветеранів  цієї справи.

 

 Зі своїми привітаннями  в цей день до бібліотекарів звернулися  голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, керівник апарату Татарбунарської районної державної адміністрації  Мирослава Коваль, запрошений гість  Василь Резніченко, колеги та постійні читачі.