До такого висновку стосовно конфліктної ситуації, пов`язаної із діяльністю кафе «Піцерія» за адресою: вулиця Лесі Українки, 35, -  прийшли члени виконавчого комітету  міської ради на своєму черговому засіданні.  Гаряча дискусія з цього питання виявила альтернативну позицію ряду членів виконкому  на шляхи його вирішення.  Так,  в ході обговорення висновків комісії міської ради, що детально вивчила суть конфлікту та можливі його наслідки, члени виконкому, які не погодилися із варіантом вирішення питання в судовому порядку, акцентували на необхідності створення в місті  максимально сприятливих умов для розвитку бізнесу та вказували на невичерпаність методів впливу на  власника  частини домоволодіння  за  вказаною адресою та власника кафе «Піцерія».

 

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко в своїх коментарях, підкреслюючи пріоритетність для міської влади успішності розвитку місцевого бізнесу, додав  факт здійснення благоустрою  території, розташованої біля закладу «Піцерія», вкладення  його власником певних матеріальних ресурсів на облаштування фасаду будівлі та прилеглого дитячого майданчика, що  стало окрасою цієї частини міста і є  позитивом для його розвитку. Разом з тим, підприємці, розвиваючи свою справу, мають дотримуватися  вимог чинного законодавства, тим більше не повинні порушувати  спокій громадян і встановлений ними спосіб їх життя, - зауважив міський голова.   Головний спеціаліст – юрист виконкому (апарату) міської ради Віталій Борденюк звернув увагу членів виконкому на те, що власнику закладу та власнику частини домоволодіння надавався термін для усунення виявлених порушень, проте ніяких заходів ними не було здійснено. Та, як зазначив начальник Татарбунарського РЕМу Валентин Кравченко, в цій  справі є аспект, який можна вважати не просто порушенням, а головною небезпекою для відвідувачів кафе «Піцерія», а саме: розташування дитячого майданчику та дерев`яних альтанок під повітряними лініями електропередач 0,4 кВ та 10 кВ, що в  свій час не було погоджено  з Татарбунарським РЕМом.

Вислухавши ці доведення, члени виконкому прийняли рішення перенести обговорення питання на наступне засідання виконкому та запросити для розмови сторони конфлікту.