Десятихвилинне тренування   на ручному пульті  системи, яке провів з депутатами міської ради безпосередній автор та розробник  системи, депутат Волинської обласної ради Борис Бабійчук,  розпочало роботу чергової 11-ї  сесії.  Для зручності в роботі  ручний пульт системи електронного голосування кожного депутата  було прикріплено до спинки  крісла. Кілька повторних натискань на клавіші пульта та перевірка на інформаційному екрані, - і робота сесії  продовжилася в динамічному напрямку.  Протягом засідання  робота кожного депутата з системою координувалася та  контролювалася її автором, незначні помилки, які допускалися при голосуванні відразу виправлялися.  В такий спосіб, система випробувана депутатами вперше на 9-ій сесії міської ради,  стала  міцно входити в системний режим їх сесійної роботи, що значно прискорило прийняття  рішень по кожному з  питань, винесених на сесію.

 

 24 пункти  порядку денного  11-ої сесії охопили собою традиційно об`ємний спектр бюджетних та земельних  питань. Депутати перерозподілили кошти міського бюджету  на поточний рік по міським цільовим програмам «Культурно-масових та мистецьких заходів на 2016 рік», «Розвиток шахів та шашок м.Татарбунари на 2016-2020 рр.»;  внесли зміни та доповнення до додатків 1, 2, 5, 6 рішення міської ради від 22.12.2015 року № 9 – VII   «Про міський бюджет на 2016 рік» стосовно доходів міського бюджету на 2016 рік;  видатків міського бюджету на 2016 рік за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів;  переліку об`єктів, видатки на які у 2016 році проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку та джерел фінансування бюджету міста Татарбунари на 2016 рік.

   Депутати  підтримали внесення змін  до структури виконавчого комітету (апарату) Татарбунарської міської ради, зокрема: скорочення посади спеціаліста з місцевих податків та зборів у земельному відділі та з питання надходження податків та зборів і,  -  введення посади головного спеціаліста у відділі з питань реєстрації, що зумовлено метою забезпечення ефективності здійснення повноважень виконавчого комітету (апарату) міської ради.

   В ході засідання депутати позитивно вирішили питання щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Дністровська (Стаханова), про що попросили у своєму колективному зверненні  до міської ради жителі цієї вулиці. Обговорюючи підняту проблему, депутати погодилися з тим, що вулиця Дністровська є однією з найбільш  кризових вулиць міста, яка найбільше потерпає від підтоплення, і не тільки в дощові погодні умови. Саме розташування вулиці в низинній частині міста зумовило для неї ці ризики, про що і  сказано в  зверненні: «В зв`язку з тим, що вулиця знаходиться в найнижчому житловому масиві Маскисівка, паводкові води, дощові води майже круглий рік підтоплюють житлові будинки мешканців, руйнують їх, сирість і мокрота стін в приміщеннях призводить до частого захворювання мешканців вулиці. Хотілося б зазначити, що майже вісімдесят відсотків вулиці – це родини, де є неповнолітні діти та люди похилого віку». Мешканці попросили відремонтувати дорогу, облаштувати її водовідводами та тротуарами. Враховуючи дані обставини, депутати своїм рішенням затвердили кошторисну документацію по об`єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Дністровська в м.Татарбунари» після проведення експертизи в сумі 1148,734, а також дозволили виконання робіт по даному об`єкту та визначили їх виконавцем СПД «Айрапетян С.С.».

   За пропозицією постійної депутатської комісії  з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ  депутати зняли з розгляду питання перейменування  в м. Татарбунари вулиці  Соборна  на вулицю Успенська. Пропозицію щодо перейменування вулиці ініціювали у своєму зверненні ряд її жителів. Але, так як інша частина мешканців вулиці не підтримала таке перейменування, питання вирішено було не розглядати.

   Завершуючи роботу 11-ої сесії  міський голова Андрій Глущенко подякував депутатам за злагоджену роботу, оперативно прийняті рішення та  вміння швидко освоювати  технологічні нововведення, однією з яких для депутатів стала система електронного голосування, що досить успішно була впроваджена спільними діями  депутатів та розробника системи.