В засіданні прийняли участь  голова Татарбунарської районної громадської організації ветеранів України Марія Нєгой,  секретар міської ради Оксана Жаран, керуючий справами (секретар)  виконкому міської ради Лариса Коваль, начальник відділу культури Татарбунарської районної державної адміністрації Оксана Попова,   інспектор-методист відділу освіти Євгенія Гузій та  начальник організаційного відділу секретаріату Татарбунарської районної ради  Людмила Горян.

Учасники  засідання обговорили  та узгодили основні аспекти  організації та проведення  28 жовтня урочистого заходу покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів в м.Татарбунари. В ході засідання були розподілені обов`язки згідно компетенції.

 

 Голова районної громадської організації ветеранів України Марія Нєгой відмітила, що з кожним роком в силу об`єктивних причин кількість ветеранів Другої  світової війни, які були безпосередніми учасниками бойових дій, зменшується і на даний час в місті  проживає 6 ветеранів війни зі статусом інвалідів війни. Марія Григорівна подякувала міському голові за  постійну увагу та підтримку, яку здійснює  Татарбунарська міська рада, а також  додала, що характер співпраці районної та міської організацій ветеранів України з міською радою створює сприятливі умови  для активної діяльності організації  з усіх її основних напрямків.

Міський голова Андрій Глущенко зазначив, що піклування про людей, які захищали нашу Вітчизну та розбудовували її в повоєнні роки – це святий обов`язок  всіх рівнів влади та громадян. «Міська  рада і надалі буде тримати в полі своєї особливої уваги ветеранські проблеми, згідно цільової міської програми «Милосердя в дії» надавати посильну допомогу ветеранам війни, а також  буде сприяти збереженню пам`яті про героїзм та бойову славу мужніх захисників та визволителів рідної землі», - підкреслив  керівник міста, завершуючи  засідання.