В Татарбунарській міській раді пройшла чергова 12-а сесія. 57 запланованих питань порядку денного  депутати розглянули  динамічно в  злагодженій діловій обстановці, чому сприяло детальне обговорення кожного питання на спільному засіданні постійних депутатських комісій, яке передувало пленарному засіданню сесії.

Особливу увагу депутати приділили питанню виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року,  підсумки якого представила депутатам начальник відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету (апарату) міської ради Любов Лютикова.  Характеризуючи основні показники міського бюджету  керівник відділу зазначила, що до бюджету міста Татарбунари   за  проаналізований період надійшло 15 322,8 тис. грн., що становить 104,7%   затвердженого  плану  на  даний  період  та  на  4 197,6   тис.  грн.  більше  надходжень за  відповідний   період  2015 року, в тому числі по податковим надходженням, неподатковим надходженням,  доходам від операцій з капіталом  та власним доходам.

Любов Лютикова відмітила, що збільшення надходжень до міського бюджету  відмічається по всім основним джерелам його формування, а це сьогодні: акцизний податок з реалізації підакцизних товарів;   єдиний податок з юридичних, фізичних осіб та сільськогосподарських товаровиробників; податок на прибуток підприємств комунальної власності; податок на майно; плата за надання адміністративних послуг;  державне мито та інші джерела. Зупиняючись на видатковій частині бюджету, начальник відділу виділила такі наступні  показники: виконання по видаткам склало 15006,6 тис. грн. (загальний фонд –  11134,6  тис. грн.,  89,5 %   плану за  звітний період, спеціальний – 3872,0 тис. грн., 78,3%).  У сумі видатків загального фонду бюджету міста видатки соціального спрямування склали   8948,5   тис. грн.,  або  80,4  відсотка. Також був  відмічений факт  проведення в повному обсязі розрахунків з оплати праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених чинним законодавством  умов оплати праці, розміру мінімальної заробітної плати та з оплати за енергоносії і комунальні послуги, що спожиті  бюджетними установами, які знаходяться в підпорядкуванні міської  ради.

Затвердивши своїм рішенням ці бюджетні показники, депутати  перерозподілили кошти міського бюджету  на поточний рік по ряду міських цільових програм та внесли зміни і доповнення до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 9 – VII   «Про міський бюджет на 2016 рік».

В рамках благоустрою міста  були підтримані спільні ініціативи жителів міста та  депутатів  міської ради щодо облаштування тротуарною плиткою пішохідної доріжки по вулиці Маяковського  та території навколо дитячого майданчика,  спорудження якого триває по вулиці Новоселів, на що рішенням депутатів було виділено відповідно 2888 та 300 штук тротуарних плиток.

Своїм одноголосним рішенням депутати доручили міському голові  направити депутатський запит депутата міської ради Дениса Рацького до Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для розгляду та вирішення питання щодо з’ясування законності цін на скраплений газ в місті Татарбунари та Татарбунарському районі. У своєму зверненні до міського голови та депутатів на сесії Денис Рацький зазначив, що ціна скрапленого газу на місцевих автомобільних ГАЗП  завжди вища, ніж в інших районах Одеської області, що на його думку, є змовою двох фірм «ЄГАЗ» та «ЕДВІН». Депутат підкреслив, що це питання піднімається сьогодні численними мешканцями міста та району і вимагає відповідного розслідування. На завершенні сесії, користуючись приводом наближення Дня місцевого самоврядування,   Татарбунарський міський голова  Андрій Глущенко привітав депутатів  зі святом,    висловив всім  велику вдячність за  розумну ініціативу,  постійну увагу до потреб міста  і  людей, які проживають в ньому та побажав депутатам здійснення  їх життєвих планів, надій  та нових всім  здобутків на благо всієї татарбунарської громади.