Переважна більшість питань порядку денного, уважно розглянута ще напередодні сесії під час спільного засідання постійних депутатських комісій, не викликала додаткових дискусій депутатів, тому досить оперативно без доповнень і змін були прийняті рішення по  зверненням громадян земельного характеру: у сфері  права користування земельною ділянкою та  розробки проектів землеустрою;   затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2017 рік, структуру виконавчих органів міської ради, ряд положень комунальних установ, підвідомчих міській раді, а саме: міського кінотеатру, міського шахово-шашкового клубу ім. В.М. Максимчука,   стадіону «Колос», а також положення про відділ земельних відносин виконавчого комітету (апарату) міської ради.

 

 Не викликав в цілому протиріч і головний фінансовий план діяльності міської ради на наступний рік  - міський бюджет, за виключенням  аспекту обсягів фінансування заходів міської програми «Правопорядок» на 2017 рік. Дана програма має два напрямки своєї реалізації:  придбання та встановлення технічних засобів відеоспостереження на вулицях міста та в приміщеннях комунальної власності Татарбунарської міської ради, на що в програмі закладено 40 000,00 грн., та грошове утримання Татарбунарського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Козацька варта – Татарбунари» у сумі  46 848,00 грн., - всього  86 848,00 грн. Заплановані кошти по другому напрямку програми передбачали створення додаткових сприятливих матеріально-технічних умов для здійснення діяльності у сфері громадської безпеки, проте цей напрямок видатків міського бюджету  не знайшов підтримки  у членів депутатської групи  «Спільна мета», які  вирішили підсилити свою позицію присутністю на засіданні сесії більше, ніж 20-ма жителями міста, що приймають активну участь у місцевому громадсько-політичному житті, учасниками АТО та представниками Одеської обласної організації «Правий сектор». В процесі обговорення питання, який супроводжувався  загостренням пристрастей та емоцій,  місцеві громадські активісти запропонували   перенаправити   кошти у сумі 46 848,00 грн  на патріотичне виховання молоді міста та, конкретно, на розвиток місцевого скаутського руху, з чим  не погодилася переважна частина депутатів. У висловлених позиціях виступаючі депутати зазначили, що у заходах патріотичного виховання має приймати участь не тільки та молодь, яка обрала для свого розвитку скаутський рух, а й представники інших молодіжних напрямків та інтересів, що має бути відображено в міській програмі «Діти міста Татарбунари». Доповнюючи сказане депутатами, міський голова Андрій Глущенко вніс свої корективи  в дискусію і запропонував  поділити кошти, частину з яких (20 000,00 грн.) направити на патріотичне виховання молоді, збільшивши обсяги фінансування міської програми «Діти міста Татарбунари»¸ іншу (26 848,00 грн.) – на  харчування дітей в міських школах, що було підтримано і проголосовано депутатами.

 В цілому, в ході  засідання  було  прийнято 37   рішень з різних напрямків життєдіяльності міста. Завершуючи сесію, міський голова  висловив депутатам  велику вдячність за  спільну наполегливу роботу та зусилля, які доклав кожен до добрих справ, здійснених у місті.  Найщиріші вітання з новорічними та різдвяними святами, адресовані депутатам, міський голова поєднав зі словами впевненості в подальшій конструктивній діяльності,  здійсненні спільного  пошуку перспективних шляхів розвитку міста, а найголовніше -  наближення до людей та вирішення їх потреб.

 

Спільне фото міського голови та депутатського корпусу додало всім доброго настрою, оптимізму та  бажання  бути корисним для  свого рідного міста та його жителів.