Таку необхідну допомогу комунальній службі міста вирішили надати працівники виконавчого комітету (апарату) та представники депутатського корпусу Татарбунарської міської ради, які взяли в руки снігозбиральні лопати і за кілька годин розчистили тротуарні доріжки, площадку навколо фонтану та прилеглі біля парку території. 

Здійснені заходи стали  частиною   активних робіт, що продовжуються в місті із повного усунення наслідків негоди,  яка принесла  снігопади, хуртовину та ожеледицю. Координацію всіх необхідних  дій здійснює оперативний штаб швидкого реагування, утворений в Татарбунарській міській раді в листопаді минулого року. Здійснюючи тісну взаємодію з районним штабом із забезпечення  безперебійної роботи об`єктів життєдіяльності населення в екстремальних умовах зимового періоду 2016-2017 рр., міський оперативний штаб під час снігової стихії  задіяв всі можливі  людські та технічні ресурси. На екстреному засіданні штабу, яке провели 5 січня Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко та заступник міського голови, керівник оперативного штабу Олександр Лєсніченко, було прийнято рішення поділити місто на райони і розподілити спеціалізовану техніку. Протягом 6-8 січня трактор Т-150 та два трактори-екскаватори на базі ЮМЗ оперативно здійснили зачистку від снігу всіх вулиць міста. Силами мобільної ремонтної бригади відновлено водопостачання на артсвердловинах по вулицях Борисівська та Московська. В оперативному режимі  ремонтною бригадою Татарбунарського РЕМу було усунено пошкодження  вуличного освітлення по вулицях Соборна, Центральна та Одеська.

Завдяки спільним узгодженим діям міського та районного штабів під час стихії  в місті вдалося забезпечити безперебійну подачу електроенергії та водопостачання, а також не допустити в місті транспортного та пішохідного колапсу. Робота міського штабу продовжується, оскільки триває розчищення пішохідних доріжок та тротуарів  в місті, здійснюється контроль за підтриманням необхідного температурного режиму в дошкільних навчальних закладах та стабільної роботи всіх об`єктів житлово-комунального господарства  міста в умовах ускладнення погодних умов.