Плануючи  виїздний  огляд території, члени виконкому поставили перед собою завдання проаналізувати можливість облаштування  тротуарної доріжки   вздовж  торгових контейнерів, розташованих  по вулиці 23 Серпня.  Вирішення  даного питання  здійснюється   в рамках   системного  проведення впорядкування та благоустрою  в місті і вимагає досить виваженого підходу та додаткової роз`яснювальної роботи з підприємцями, які здійснюють  підприємницьку діяльність   на приринковій території. 

 Свого часу, коли відбувалося розміщення тимчасових споруд (торгових контейнерів) по вулиці 23 Серпня, не до кінця були дотримані вимоги паспортів прив`язки в частині проведення благоустрою  прилеглих до тимчасових споруд територій, а саме: не були оформлені площадки навколо споруд, пішохідні доріжки та бордюри. Користуючись ситуацією, яка склалася, ряд підприємців стали виносити своє обладнання із контейнерів і, фактично, здійснювати торгівельну діяльність на дорозі.

Члени виконкому  планують змінити дану ситуацію і перші кроки в цьому напрямку вже здійснені. Як повідомлялося в попередніх інформаційних матеріалах, міська рада відповідними рішеннями  удосконалила регулювання  окремих аспектів даного напрямку роботи міської ради. В ході виїзду були проведені уточнення  можливих розмірів тротуарної доріжки та  лінії встановлення бордюру, який буде розділяти пішохідну та проїзжу частину вулиці. «Головним  акцентом  у проведенні цієї  роботи, має стати  досягнення безпеки та зручності як для  городян, які здійснюють покупки на цій території, так і для підприємців, які  пропонують  їм свій товар», - такий висновок зробили члени виконкому, а також заступник міського голови Олександр Лєсніченко та керуючий справами (секретар) виконкому Татарбунарської міської ради Лариса Коваль, які прийняли участь у  виїздному огляді.