Організатор громадського обговорення:  виконавчий  комітет  Татарбунарської  міської ради

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти назву історичної події: вулиця Московська міста Татарбунари.

Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції: вулиця імені Романа Гульченка.

 

  Роман Олегович Гульченко народився 29 серпня 1986 року у місті Татарбунари Одеської області.  Навчався у школі імені Василя Захаровича Тура, одинадцять класів якої закінчив у 2004 році. Після закінчення школи вступив на юридичне віділення Татарбунарського філіалу Ізмаїльського технікуму економіки та права.  В травні 2008-го року підписав контракт на несення військової служби в рядах Збройних Сил України. Служив у Миколаєві та Дніпрі. З 2014 року проходив військову службу в зоні АТО. Сержант, командир 1-го десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 1-го десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Роман Олегович виконував бойові завдання в районі Донецького аеропорту та Логвиново. Нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня. Загинув 30 січня 2017 року під час мінометного обстрілу поблизу селища Водяне Ясинуватського району Донецької області. Похований 2 лютого 2017 року в місті Татарбунари. Нагороджений орденом «За мужність» 2-го ступеня посмертно.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:  депутатська група Татарбунарської міської ради «Спільна мета», ВО «Батьківщина» Татарбунарська районна партійна організація.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників: громадське обговорення  буде відбуватися з 11 лютого по 11 квітня 2017 року.  Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 11 квітня  2017 року. Дата проведення  зустрічі з мешканцями  вулиці Московська  -18  квітня 2017 року за адресою: м.Татарбунари, вулиця Московська.

 Поштова адреса та адреса електронної пошти,  форма для подання пропозицій: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18,  виконавчий комітет Татарбунарської міської ради,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та  номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18, виконавчий комітет Татарбунарської міської ради, тел. 3-36-94.

Посада, прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: постійна комісія міської ради з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань, депутат Татарбунарської міської ради Султан Валерій Іванович.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 21 квітня 2017 року на офіційному веб-сайті Татарбунарської міської ради.

 

Виконавчий комітет

 

Татарбунарської міської ради