Татарбунарська міська рада повідомляє жителів міста Татарбунари

про можливе різке підвищення цін на вугілля у зв`язку з блокуванням вантажних перевезень енергетичного вугілля антрацитної групи з Донбасу.

Через блокування поставок енергетичного вугілля виникла загроза, що без опалення можуть залишитися Суми, Краматорськ, лівий берег Києва та багато інших міст.

 

У зв`язку з цією ситуацією Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 16 лютого 2017 року "Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури". На засіданні РНБО Президент зазначив,  що у зв’язку з абсолютно безвідповідальними діями політиканів, виникли прямі загрози енергетичній безпеці держави. Блокада призвела до припинення поставок вугілля на металургійні підприємства і теплоелектростації, несе загрозу не тільки стабільній роботі енергосистеми країни, а й економіці в цілому.

Сьогодні, 17 лютого в Україні введено режим надзвичайного стану в енергетиці.

Також, за фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Татарбунарська міська рада підтримує вжиті Президентом України заходи щодо енергетичної безпеки  і  надіється на  позитивне вирішення  даної ситуації.

Виконавчий комітет

Татарбунарської міської ради