Добротно розчищену від снігу територію біля свого торгового об`єкту, звільнені  від льоду доріжки, проходи, -   можна було бачити цієї зими після снігопадів та інших примх погоди біля багатьох магазинів і тимчасових торгових споруд, розміщених на міському ринку та на вулицях міста.  Приємними враженнями та словами подяки з представниками таких упорядкованих територій поділився б, мабуть, не один перехожий. І зрозуміло: в такі погодні умови увага до безпеки пересування  у кожного пішохода  підвищується в рази.  Логіка мислення у господарів таких об`єктів проста: «у нас буде порядок, і  людям буде безпечно». І навпаки.

 

 

 

 

        Застосовуючи такий системний господарський підхід до підтримання належного стану території своєї  підприємницької діяльності,  підприємці  не тільки допомагають зберігати порядок і чистоту в місті, а й  успішно  формують свій власний  позитивний імідж сучасного підприємця.   Це благонадійний фактор для нашого міста, чим більше у нас буде таких активних та ініціативних  людей, тим динамічніше місто буде набувати сучасних рис розвитку. Є з кого брати приклад, і є у кого повчитись. Потрібне бажання, якого сьогодні так не вистачає. А поки  дуже очевидним  ще є разючий контраст між порядком і безпечністю та  господарською недбалістю.

                        

 

 

 

        Як повідомлялося в попередніх інформаційних матеріалах, таку ситуацію покликано змінити рішення виконавчого комітету Татарбунарської міської ради від 26 січня 2017 року № 11 «Про закріплення прилеглих територій  для проведення благоустрою  в м.Татарбунари», відповідно до якого міська рада визначила територію відповідальності  суб`єктів господарювання та жителів багатоквартирних будинків за підтримання в місті чистоти і порядку. У прийнятому нормативному акті чітко виписана мета закріплення прилеглих територій: знищення бур`яну та порослі, прибирання під`їзних  шляхів та проходів від листя, сміття, снігу та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій природного  та техногенного характеру.

         Текст рішення  опубліковано в районній газеті «Татарбунарский вестник» та на офіційному сайті  міської ради.  Копії рішення направлено також суб`єктам підприємницької діяльності та керівникам установ і організацій міста Татарбунари.