Напередодні святкового Міжнародного жіночого дня  8 березня  від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради звертаюся до вас: матері, бабусі, жінки, дочки, сестри,  - всі, чиє величне звання Жінка, -  з сердечними вітаннями та словами глибокої поваги.

 Нелегко підібрати слова, щоб дати характеристику сучасній жінці та її  важливій місії на Землі. Народжувати та виховувати дітей, зберігати тепло та затишок в своєму домі, наповнювати його добром та любов`ю –  в цьому є основне покликання жінки. Сім`я, материнство, діти – найголовніші цінності, навколо яких розгортається саме життя.

 

                           

 Але, сьогодні можна з впевненістю сказати, що потреби та інтереси сучасних представниць прекрасної половини людства давно вже вийшли за межі сімейного кола. Нині ви, шановні жінки,  досягаєте великих перемог та різних професійних вершин  нарівні з нами, чоловіками. Ми визнаємо, що саме вам більш якісно вдається долати конфлікти, згладжувати протиріччя та непорозуміння. Ваша мудрість, дипломатичний талант та велика відповідальність просто безцінні  для прийняття важливих ділових рішень, для збереження та зміцнення укладу нашого суспільного життя. При цьому, ви не тільки зберігаєте, а й примножуєте свою жіночність, ніжність, чуйність, красу та любов.

                               

 Щиро бажаю вам, дорогі жінки, вільно обирати свою долю, самостійно розпоряджатися своїми силами та талантами, щодня відчувати себе потрібними та успішними! Нехай кожен ваш день буде сповнений великим  жіночим щастям, міцним здоров`ям, досягнутим добробутом та  добрими усмішками ваших дітей та онуків. Зі святом, дорогі жінки!  

 

Татарбунарський міський голова                                                                               Андрій Глущенко