Ділова офіційність актової зали міської ради в цей день змінилася  на урочисту гостинну обстановку з квітами та святковим пригощанням, до якого міський голова запросив жінок - депутатів Татарбунарської міської  ради, керівників міських установ, підприємств та організацій.

 

 Звертаючись з привітаннями до жіночого активу міста, міський голова  зазначив, що немає в  суспільстві такої сфери, такої грані людського існування, де б не виявлялася сукупність  кращих рис жінки, де не поєднувалися б жіночий професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю та милосердям. Підкреслюючи зростаючу активність жінок, Андрій Глущенко акцентував на їх постійному прагненні шукати відповіді на найгостріші питання економічного і соціального розвитку, дедалі більшого впливу на зміцнення згоди і злагоди в суспільстві, що є доброю і надійною прикметою сьогоднішнього нелегкого часу, який переживає країна. Виділяючи такі риси жінок – лідерів, як  дипломатичність, толерантність, мудрість, гнучкість, та вимогливість, - керівник міста  зазначив, що саме завдяки таким яскравим діловим та професійним якостям  активним жінкам вдається направляти свій інтелект, енергію, всі свої духовні сили на добре і вічне в нашому житті, на розвиток нового політичного і суспільного мислення, на моральне і духовне оздоровлення суспільства.

  Міський голова подякував жінкам-лідерам за гідний вклад, який вони вносять в розвиток міста та району,  за небайдужість до своєї справи, виховання підростаючого покоління, збереження і примноження сімейних  та суспільних традицій.

 

Приймаючи вітання в ході урочистого прийому, активні жінки міста обмінювалися щирими побажаннями добра, миру, здоров`я, добробуту і здійснення  добрих  звершень для всієї країни та суспільства.