Одне із найважливіших питань  чергової 15-ї сесії, програма  розвитку міста на поточний рік отримала підтримку у більшості депутатів  по всім її пунктам. Програма являє собою чітко визначений комплекс заходів в різних напрямках діяльності міської ради, спрямованих на досягнення збалансованого розвитку всіх сфер життєдіяльності міста.

 

  Програмою передбачено втілення цілого ряду крупних проектів, таких як будівництво двох нових асфальтних доріг в місті  (вулиці Дністровська (Стаханова) та Борисівська);  будівництво доріг без асфальтового покриття, грейдування та капітальний і поточний ремонт дорожнього покриття більш, ніж 35-ти  вулиць міста; заміна тротуарної плитки та будівництво нового тротуару на вулицях міста; придбання сміттєвоза  та насосів для комунального підприємства "Водопостачальник"; заміна електроламп, кабелю та іншого обладнання по вулицям, площам міста, виготовлення проектів по будівництву нових наружних електропостачань вуличного освітлення; придбання вуличних спортивних тренажерів на стадіон "Колос", нових автобусних зупинок, мосту для р.Фонтанка, камер відеонагляду та інших видів робіт.

  Всі заходи програми узгоджені з бюджетом міста на 2017 рік і будуть фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету і це немалі кошти. Так, на розвиток житлово-комунального  господарства  виділено - 3445693,00 грн.; сферу благоустрою – 1096000,00 грн.; реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території – 1130000,00 грн.; утримання та розвиток інфраструктури доріг - 3856000,00 грн. Заходами програми буде продовжена планомірна діяльність із вдосконалення матеріально-технічної бази міських дитячих дошкільних закладів, на що  спрямовується  270000,00 грн. В поточному році заплановано здійснити капітальний ремонт адміністративної будівлі міської ради по вулиці Л.Українки,18   та адміністративної будівлі по вулиці Центральна 36, (під адміністративний центр). Із міського бюджету передбачено виділення субвенції в сумі 174200,00  грн. районному бюджету, комунальному закладу «Татарбунарська центральна районна лікарня», Татарбунарському центру первинної медико-санітарної допомоги та відділу культури Татарбунарської районної державної адміністрації на різні соціальні потреби.

  В ході засідання депутати міської ради внесли зміни і доповнення до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 252-VIІ «Про міський бюджет на 2017 рік», перерозподіливши кошти по міським цільовим програмам;   затвердили проект договору про передачу  в оренду строком на 3 роки комунального майна Татарбунарської міської ради нежитлової будівлі,  розташованої по вулиці Робоча, 18-а (колишній дитячий садок)  Білгород-Дністровському підприємству «БЕЛСТА» з метою відкриття робочого цеху з пошиву взуття; а також  прийняли рішення  з цілого ряду питань земельного характеру.

   Особливістю 15-ї сесії стало  представлення нового депутата міської ради  Івана Василець, який визнаний Татарбунарською  міською виборчою комісією обраним як особу наступного за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку від політичної партії «Сила людей» у  зв`язку з наданням  наприкінці минулого року заяви про дострокове припинення повноважень депутата Татарбунарської міської ради Діаною  Сергієнко.   Після оприлюднення  головою Татарбунарської  міської виборчої комісії Стояновим Федором Родіоновичем  відповідної інформації, міський голова Андрій Глущенко привітав Івана Василець з початком депутатських повноважень та вручив йому посвідчення депутата Татарбунарської міської ради. Чергова 15-а сесія міської ради пройшла в злагодженій та діловій обстановці.